Celtabet Para Yatırma - Celtabet Para Çekme

Celtabet Para Yatırma

Celtabet para yatırma ,Celtabet para çekme

Celtabet mümkün oldukça fazla sayıda para yatırma seçeneği sunarak müşterilerin kolaylıkla yatırımlarını yapabilmelerine imkân tanımaktadır. Bu sayede zaman kaybetmeden sitede bahis yapmaya başlayabilirsiniz. Para yatırma işlemlerinin limitleri birbirinden farklıdır. Yatırım tutarınızı bu limitler arasında tutmanız şarttır. Aksi takdirde yatırımınız tarafınıza geri iade edilecektir.

Celtabet Papara ile Para Yatırma Çekme 2021

Celtabet para yatırma, Papara kullanarak hesabınıza para yatırmak için öncelikle Papara.com’a giriş yaparak kendinize bir Papara hesabı açmanız gerekmektedir. Celtabet para yatırmak için Hesap aç butonuna tıkladığınızda adınız, soyadınız, cep telefonunuz, mail adresiniz ile kayıt olabilir ve kendinize bir şifre belirletebilirsiniz.

Papara hesabınıza para yüklemek için banka hesabınızı kullanabilir, ATM’de işlem yapabilir ya da PTT başta olmak üzere anlaşmalı noktalardan faydalanabilirsiniz.

 • Celtabet sitesine girerek canlı desteğe bağlanmalı ve Papara ile yatırım yapmak istediğinizi belirtmelisiniz. Müşteri hizmetleri size bir Papara hesap numarası verir. Bu hesap numarasını bir kenara not ederek işleme devam edebilirsiniz.
 • Papara.com’a geri dönerek “para gönder” seçeneği aracılığıyla işleme devam edebilirsiniz.
 • Celtabet Para gönderme seçeneklerinden Papara numarasını seçmeli ve göndermek istediğiniz Papara numarası ile miktarı girmelisiniz.
 • Papara üzerinden para yatırma işlemini tamamladıktan sonra Celtabet’e geri dönmeli ve para yatırma seçeneklerinden Papara’ya giriş yapmalısınız.
 • Gönderim miktarının yanı sıra Papara hesap numaranız gibi işlemleri tamamlayarak para gönderim işlemini tamamlayabilirsiniz.

Celtabet para çekme ve para yatırma, Papara hesabınızla daha pratik bir şekilde yatırım yapmak için Anında Papara seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Bu yöntemde tutarı direkt Celtabet üzerinden yazıp gönderebileceğiniz en yakın tutarı onaylamanız gerekmektedir. Daha sonra Papara kullanıcı bilgilerinizi yazarak işleminizi onaylayabilir ve tarafınıza gelen SMS kodunu girerek yatırımınızı tamamlayabilirsiniz.

Celtabet Cepbank ile Para Yatırma Çekme

Celtabet’in desteklediği para yatırma seçeneklerinden birisi olan Cepbank’ın mantığı bir cep telefonu numarasına para göndermektedir.

 • Celtabet Cepbank kullandığınız bankanın mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra para gönderme bölümünü bulmalısınız.
 • Cep telefonuna para gönderme, cep transfer ya da cepbank ile adlandırılan bölüme girmelisiniz.
 • Karşınıza çıkan sayfada yatıracağınız tutarın yanı sıra bir alıcı ve bir gönderici numarası yazmalısınız. Alıcı numarasına kendinizin gönderici numarasına ise bir tanıdığınızın numarasını yazabilirsiniz.
 • İşlemi tamamladıktan sonra cep telefonuna bir referans kodu gelir. Bu kodu bir kenara not alarak Celtabet’e geri dönebilirsiniz.
 • Para yatırma seçeneklerinden cepbankı bulduktan sonra kullanacağınız bankayı seçmelisiniz.
 • Bankaya göre karşınıza çıkan formda ufak tefek değişiklikler olabilir. Ancak gönderdiğiniz miktar, telefon numarası gibi bilgileri girerek işlemi tamamlarsınız.

Celtabet Kredi Kartı Para Yatırma Çekme

Celtabet Kredi kartı ile para yatırabileceğiniz minimum tutar 50 TL, maksimum tutar ise 500 TL olarak belirlenmiştir. Bir gün içerisinde maksimum 100 TL yatırmanız mümkündür. Celtabet kredi kartı ile para yatırma, ayrıca Akbank, Garanti ve İş bankası kullanıyorsanız kredi kartınızla para yatırabilmek için sitede en az 60 günlük bir üyeliğinizin bulunması, daha önce farklı bir yöntemle para yatırmış olmanız gerekmektedir.

Kullandığınız kredi kartının limitinin yeterli olduğunu kontrol edip kartınızın internet harcamalarına kapalı olmadığından emin olduktan sonra işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Celtabet para yatırıma seçenekleri arasından yatırım miktarını bularak tutarı girmeli ve para yatırma butonuna tıklamalısınız.
 • Bir sonraki sayfada kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Kartınızın ön yüzünde yazan kart numarasının yanı sıra kartınızın son kullanım tarihi ve arka yüzünde bulup güvenlik amacıyla kullanılan 3 haneli kodu girmelisiniz.
 • Kredi kartınızda tanımlı olan cep telefonuna bir onay kodu gelecektir. Bu onay kodunuz girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Celtabet Banka Transferi ile Para Yatırma Çekme

Banka transferi en çok kullanılan para yatırma yöntemlerinden birisi olup ekstra bir üyeliğe ihtiyaç duyulmaksızın tamamlanır. Celtabet tüm bankaları desteklemekle beraber dilerseniz havale dilerseniz EFT ile yatırımınızı tamamlayabilirsiniz. Celtabet banka transferi ile para çekme işlemi için dikkat etmeniz gereken iki nokta mevcuttur. Celtabet para yatırma, Celtabet EFT yaptığınız takdirde paranız yalnızca mesai saatleri içerisinde Celtabet banka hesabına aktarılır. Celtabet yeni giriş adresine bu nedenle acil bir şekilde yatırım yapmak istiyorsanız havale yapmanızda fayda bardır. Ayrıca banka hesabının sizin adınıza olması gerekmektedir. Aksi takdirde gönderdiğiniz tutar hesabınıza geri iade edilir ve yatırımınız reddedilir.

 • Celtabet hesabınıza banka transferi ile para göndermek için canlı desteğe bağlanmalı ve hangi bankayı kullanarak ne kadar yatırım yapmak istediğinizi söylemelisiniz. Site yetkilileri size Celtabet banka bilgilerini iletecektir. Ancak bu bilgilerinin sürekli değiştiğini unutmamalı ve daha önceden aldığınız banka bilgisini tekrar kullanmamalısınız.
 • Bankanızın mobil uygulaması üzerinden dilediğiniz miktarda parayı Celtabet banka hesabına aktarmalısınız.
 • Celtabet’e geri dönerek para yatırma seçeneklerinden banka transferini bulmalısınız.
 • Öncelikle kullandığınız bankayı, daha sonra yatırım tutarınız ve saatinizi girmelisiniz.
 • Celtabet hesabınızdaki bilgileriniz kullanılarak gönderilen tutar kontrol edilir ve kısa süre içerisinde yatırımınız hesabınıza tanımlanır.

Celtabet Anında Havale ile Para Yatırma Çekme

Celtabet para yatırma ve Celtabet para çekme işlemi Celtabet’e pratik şekilde para yatırmanızı sağlayan seçenekler arasında yer alan anında havale ile birkaç dakika içerisinde yatırım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 • Öncelikle Celtabet havale ile para yatırma seçeneklerine girmeli ve anın havaleyi seçmelisiniz.
 • Öncelikle hangi bankayı kullanmak istediğinizi banka alternatifleri arasından belirlemeli daha sonra yatırmak istediğiniz tutarı girmelisiniz.
 • Anında havale işleminde yatırmak istediğiniz tutarı birebir yatıramayabilirsiniz. Sistem, yazdığınız miktara en yakın tutarı size gösterir. Uygun görüyorsanız onaylayarak ilerleyebilirsiniz.
 • Bir sonraki adımda kullandığınız bankadaki müşteri numaranızı ya da T.C kimlik numarasını yazmalı ve şifrenizi girmelisiniz.
 • Onayla dediğinizde cep telefonunuza bir onay kodu gelir. Onay mesajında yer alan tutar sizin onayladığınız miktar ise SMS kodunu girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.